LIGA MŁODZIK: Surowa lekcja od lidera

Liga młodzika. Surowa lekcja od lidera

W starciu z liderem i najlepszym zespołem rozgrywek opór nasz zespół stawiał przez pierwszy kwadrans. Co prawda rywal od początku prowadził grę, ale nie stwarzał groźnych sytuacji, a prowadzenie objął dość szczęśliwie i nieoczekiwanie. Kolejny kwadrans należał do rywala, który miał kolejne okazje i przy biernej postawie piłkarzy Rodła zdobył bramki na 5-0.

Na drugą połowę nasi wyszli bardziej zmotywowani i podjęli walkę. Dobrą akcję przeprowadził ale, ale nie oddał strzału, a obrońca zatrzymał Berdowskiego. Wreszcie dośrodkowanie Burdy nie dotarło do partnera. Po kwadransie znów rywal zaczął z łatwością dochodzić do pozycji strzelecki i w pięć minut zdobył pięć goli.

Można przegrać, rywal był dużo lepszy, ale brak wiary i zaangażowania nie był łatwy do wytłumaczenia.

Rodło II Opole - Gwardia Opole 0-11 (0-5)
Rodło: Przybylski - Czupala, Górski, Burda - Prokop, Lake, Pindel, Pyzalski - Berdowski oraz Sabat, Wieloch.