WOJ. FINAŁ LIGI MŁODZIKA: II miejsce Rodło Opole

WOJEWÓDZKI FINAŁ LIGI MŁODZIKA

Wojewódzki finał Ligi Młodzika odbył się w dniu 24.06.2015r. na stadionie sportowym Swornicy w Czarnowąsach. W turnieju wzięły udział "4" najlepsze drużyny z całego województwa. Nasz zespół po wyeliminowaniu w 1/4 finału Polonii Głubczyce zapewnił sobie udział w najlepszej "4". Zawodnicy Rodła zajęli II miejsce, przegrywając mecz o mistrzostwo z drużyną OKS Olesno. Na uwagę zasługuje fakt, iż nasza drużyna w całości złożona jest z zawodników z rocznika 2003/2004, a pozostałe drużyny uczestniczące w finale wojewódzkim z zawodników z rocznika 2002. Jest to wielki sukces zawodników i trenerów Rodła Opole.

Poniżej relacja z finału wojewódzkiego przygotowana przez OZPN Opole (proszę kliknąc w baner OZPN)