LIGA MŁODZIKA: Pewna wygrana w osłabieniu

Liga młodzika. Pewna wygrana w osłabieniu

Dobra gra i szeroka ławka w Chrząstowicach to już przeszłość. W Przyworach mecz stawiło się ledwie ośmiu naszych piłkarzy, gdyż czterech pojechało na wycieczkę szkolną, a Wojnowskiemu odnowiła się kontuzja. W efekcie trzeba było przez godzinę radzić sobie z rywalem, który też był osłabiony, ale miał zmienników.

Sytuacja jakby zmotywowała graczy Rodła, bo walczyli o każdą piłkę, obrońcy nie odpuszczali rywala i się asekurowali i w całym meczu Przybylski był w opałach raptem dwa-trzy razy razy, ale nie dał się zaskoczyć.

Każdy z chłopaków walczył za dwóch, a bramka Berdowskiego nieco ułatwiła zadanie, gdyż rywal musiał ryzykować. Nasz napastnik wykorzystał w efekcie jeszcze jedno dobre wybicie z własnej połowy oraz dogrania Burdy i Lake. Temu ostatniemu odwdzięczył się podaniem na 5-0. Kilka dobrych akcji nie zostało jeszcze wykończonych, ale najważniejsze, że naszym piłkarzom po prostu się chciało.

Piomar Tarnów Opolski Przywory - Rodło II Opole 0-5 (0-2)
0-1 Berdowski 18 min
0-2 Berdowski 30 min
0-3 Berdowski 42 min
0-4 Berdowski 46 min
0-5 Lake 52 min
Rodło: Przybylski - Sauch, Górski, Sabat - Burda, Lake, Wieloch - Berdowski.