LIGA MŁODZIKA: Runda wiosenna rozpoczęta

W dniu 27.03.2017r. zostały wznowione rozgrywki w Lidze Młodzika, nasz zespół w swoim pierwszym meczu po zimowej przerwie zmierzył się na własnym stadionie z młodszymi kolegami z klubu. Jak to na derby przystało mecz był bardzo wyrównany i zacięty, ostatecznie padł wynik 3:3 i z pewnością jest to duży sukces młodszych kolegów z klubu. W drugiej kolejce drużyna Rodła zmierzyła się z drużyną Kamyki Kamień Śląski i w tym meczu już bez żadnej niespodzianki pewnie wygraliśmy 5:0. Trzecia kolejka rundy rewanżowej to derby z lokalnym rywalem drużyną Odry Opole. Mecz był rozgrywany w szybkim tempie, obie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną drużyny Rodła 4:2. Decydująca okazała się końcowa część meczu, w której zespół Rodła zdobył dwie decydujące bramki.

Rodło Opole - Rodło Opole III

3 : 3

Rodło Opole - Kamyki Kamień Śląski

5 : 0

Rodło Opole - OKS Odra Opole

4 : 2

Wszyscy strzelcy bramek oraz zawodnicy asystujący zostali uwzględnieni w statystykach indywidualnych.