ROZPOCZĘŁA SIĘ LIGA MŁODZIKÓW!!!

15 września na naszym boisku klubowym zostało przez naszych chłopaków rozegrane pierwsze spotkanie po przerwie letniej w którym nasza drużyna rozgromiła przeciwników zespół LZS GKS Piomar Tarnów - Przywory 11:0.

Zdobywcami bramek w tym spotkaniu dla naszego klubu byli po raz pierwszy w tym sezonie i w naszym zespole Dominik Krajewski (2`), Kacper Kicmach (8`, 28`, 44`, 45`, 49'), Adrian Barysch (46`, 60`) - gratulujemy chłopakom udanego debiutu w tym sezonie. Hattrick w wykonaniu Pawła Kruszelnickiego (15`, 32`, 42`) uzupełnia pozostałe bramki.

Gratulujemy oczywiście całej drużynie wspaniałego meczu!

Pamiętajcie chłopaki do dopiero początek sezonu i ciężkiej pracy, żeby utrzymać taką formę i wynik jak w tym meczu. Nie osiadajcie na laurach!!!

Linki poniżej przedstawiają naszą pozycję w tabeli i terminarz kolejnych spotkań

TABELA

WYNIKI

Kolejny mecz 2 kolejki w naszej grupie już 18 września 2014. Mecz będzie rozegrany na Stadionie Miejskim w Gogolinie Al. Przyjaciół Dübendorf 1 o godzinie 17:00. Organizujemy wyjazd o godzinie 15:45 na parkingu na ulicy Bielskiej przy Czerwonej Torebce.