II I III KOLEJKA ROZEGRANA!!!

18 i 22 września nasz zespół rozegrał kolejne mecze w IV grupie rozgrywek Ligi Młodzika, ale po kolei.

Pierwszy mecz rozegrany został na wyjeździe w czwartek 18 września w Gogolinie, w którym nasi chłopcy po raz kolejny nie zawiedli wygrywając z zespołem MKS Gogolin 1 - 5.

W tym meczu harttrickiem popisał się Nikodem Bialik (4', 31' i 43') dwie bramki zdobył po asyście Kacpra Świstunia i Pawła Kruszelnickiego. W szesnastej minucie do bramki piłkę skierował Adrian Barysch. W 35 minucie po rzucie wolnym bramkę zdobył Paweł Kruszelnicki.

Rywalom udało sie trafić futbolówką w nasza bramkę tylko raz w 24 minucie meczu.

Wygrana cieszy tym bardziej, że było to spotkanie wyjazdowe. Ale mecz nie należał do łatwych spotkań, chłopaki ciągle nie wykorzystują 100 procentowych sytuacji bramkowych co w tym meczu mogło odwrócić losy spotkania. Trzeba ciągle pracować nad skutecznością i wykańczaniem sytuacji podbramkowych.

Mecz III kolejki 22 września rozegrany został u nas z zespołem Zryw-u Opole. Wynik 13 - 0 potwierdza dobrą formę chłopaków, ale kibice byli świadkami co najmniej kilku "setek" które mogły podnieść rezultat meczu.

Zdobywcy bramek w meczu:

1. Adrian Barysch (13')
  2. Konrad Berdowski (19') as Kruszelnicki
  3. Kacper Świstuń (22') as Krajewski
  4. Nikodem Bialik (25') as Kruszelnicki
  5. Nikodem Bialik (34') as Krajewski
  6. Paweł Kruszelnicki (36')
  7. Dominik Krajewski (37')
  8. Paweł Kruszelnicki (38')
  9. Nikodem Bialik (40') as Kicmach
  10. Dominik Krajewski (51')
  11. Mateusz Franus (53') as Kruszelnicki
  12. Kacper Kicmach (57')
  13. Paweł Kruszelnicki (60')

Mecz IV kolejki w naszej grupie odbędzie się w Opolu z zespołem ASD Gwardia Opole, 29 września 2014 na boisku Centrum Sportu przy ul. Wandy Rutkiewicz 10. Zbiórka o godzinie 16:15.