MECZ IV KOLEJKI W CENTRUM SPORTU

Kolejne spotkanie IV kolejki w naszej grupie odbyło się na boisku w Centrum Sportu w Opolu, gdzie nasza drużyna podejmowała na wyjeździe drużynę ASD Gwardia Opole. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.

Wynik spotkania, w którym pierwsza połowa należała zdecydowanie do Rodła, jednak wymagający przeciwnik nie pozwolił na strzelenia gola. Niestety w 34 minucie drugiej połowy bramkę zdobył przeciwnik jednak już po 3 minutach ze stałego fragmentu gry futbolówkę w bramce, po naprawdę bardzo ładnym strzale, umieścił Paweł Kruszelnicki. Kolejny błąd w obronie Gwardii pozwolił naszemu zespołowi na zdobycie drugiego gola (Kruszelnicki 45'). Dwójkowa akcja Pawła Kruszelnickiego (as) i Nikodema Bialika (52') podniosła wynik spotkania na 3:1. Przeciwnik jednak nie postanowił łatwo oddać naszego zwycięstwa co potwierdził drugą bramką w 54 minucie. Było to naprawdę emocjonujące spotkanie. Mimo wyrównanego meczu odnotowaliśmy kolejne zwycięstwo co umacnia naszą pozycję lidera w tabeli.

Piąta kolejka w naszej grupie to dla naszych chłopaków kolejka pauzująca. Na mecz VI kolejki zapraszamy wszystkich kibiców wyjątkowo w NIEDZIELĘ 05 PAŹDZIERNIA O GODZINIE 10:00 NA BOISKU RODŁA