ZWYCIĘSTWO W VI KOLEJCE!!!

W niedzielny mglisty poranek po raz kolejny nasi zawodnicy nie zawiedli i pokonali na własnym boisku wymagającego przeciwnika Odrę Opole 5:1.

Pierwsza połowa meczu nie obiecywała tak wysokiej wygranej ponieważ przeciwnik nie pozwalał nam na swobodne rozgrywanie akcji w polu. Mimo tego Dominik Krajewski w 15 minucie umieścił piłkę w bramce, a już po 2 minutach i asyście Michała Kaniuki wynik spotkania na 2:0 podniósł Adrian Barysch.

Przeciwnik nie zamierzał łatwo oddać pola gry naszej drużynie i w 26 minucie zdobył kontaktowego gola. Szybka odpowiedź Kacpra Kicmacha w 30 minucie pozwoliła naszym chłopcom spokojnie zejść z boiska po gwizdku kończącym I połowę.

Druga połowa należała do naszych zawodników co potwierdził kolejną bramką Adrian Barysch (41') po asyście Dominka Krajewskiego. Ostatnia bramka, którą zdobył Michał Kaniuka (55') potwierdziła, że nasza pozycja lidera jest nie przypadkowa.

Jednak cały czas trzeba pamiętać, że w dalszym ciągu nie wykorzystujemy 100% sytuacji w polu bramkowym naszych przeciwników i czasami chęć strzelenia gola bierze górę nad techniką.

Ale mimo wszystko taki mecz jak dzisiaj aż miło oglądać! Cieszymy się z Wami kolejną wygraną!