ROCZNIK 2004 WYGRAŁ W CHRÓŚCINIE OPOLSKIEJ!

Podczas I kolejki rozgrywek Bawi Nas Piłka organizowanych przez Opolski PZPN, które odbyły się 5 października na Boisku Orlika w Chróścinie Opolskiej nasi chłopcy (rocznik 2004) wygrali wszystkie 4 mecze. Brawo!!!.

Pierwszy mecz, który graliśmy z Komprachcicami, wygraliśmy 2:5. Futbolówkę w tym meczu w bramce przeciwnika umieścili: Dawid Kula (2 bramki), Julian Chwist (2 bramki) i jedną Miszta Radek.

W drugim meczu ze Zrywem rezultat skończył się wynikiem 0:12 dla naszego zespołu. Zdobywcami bramek w tym meczu zostali: Kacper Kicmach (5 bramek), Julian Chwist (4 bramki) i po jednej bramce Piotrek Wołyniec i Konrad Berdowski.

Trzeci mecz to kolejne zwycięstwo Rodła z LZS Sławice (6:0). Bramki zdobyli Kacper Kicmach (4 bramki), Piotr Wołyniec i Julian Chwist.

Mecz ostatni to najbardziej emocjonujące spotkanie z ASD Gwardią Opole, które musiało zostać rozstrzygnięte w rzutach karnych po remisie (3:3) w regularnym czasie gry, gdzie bramki zdobyli Julian Chwist, Piotrek Wołyniec i Konrad Berdowski a w karnych Kacper Kicmach, Piotrek Wołyniec,Julian Chwist, co dało nam zwycięstwo nad Gwardią i pierwsze miejsce w tabeli z 11 punktami.

Kolejne zwycięstwo naszych chłopaków naprawdę bardzo cieszy! Czekamy na kolejne! A poniżej terminarz rozgrywek BAWI NAS PIŁKA

Terminarz rozgrywek