KS UNIA TUŁOWICE POKONANA NA WŁASNYM BOISKU!!!

Nasi chłopcy znowu nie zawiedli i pokonali 8:2 na wyjazdowym meczu 13 października na własnym boisku KS Unię Tułowice.

Trzeba jednak przyznać, że mimo wysokiej wygranej mecz naprawdę nie należał do łatwego spotkania, szczególnie że drużyna przeciwna grała u siebie i nie pozwalała od pierwszego gwizdka na rozegranie piłki w środku pola a wręcz w pierwszej połowie ataki na naszą linie obrony doprowadziły do remisu 1:1. Bramkę dla nas zdobył Kacper Kicmach (10') po asyście Pawła Kruszelnickiego.

Na pewno rozmowa z trenerem podczas przerwy obudziła naszych zawodników, co dało efekt już w 34 minucie gdzie bramkę zdobył Paweł Kruszelnicki. Kolejna bramka Adriana Barysch'a (38') zmobilizowała chłopaków do jeszcze lepszej gry w obronie i w środku pola. Kolejne bramki Kruszelnickiego (40' i 44') po asyście Julka Chwista, pozwoliły na swobodne rozgrywanie kolejnych akcji meczu, ale zawodnicy drużyny przeciwnej walczyli dzielnie przez cały czas meczu, za co należą się zasłużone brawa!

54 i 55 minuta do kolejne bramki zdobyte przez Pawła po asystach Nikodema Bialika. A Michał Kaniuka zakończył mecz strzelając ósmego gola w 59 minucie.

Mimo ciężkiej pierwszej połowy i piłki twardej jak kamień nasz zespół po raz kolejny pokazał, że UKS Rodło Opole to drużyna, która potrafi zagrać piękny mecz!!! Wszyscy wierni kibice gratulują kolejnego zwycięstwa!

Kolejne spotkanie VIII kolejki rozgrywek odbędzie się na boisku Rodła już w sobotę 18 października o godzinie 11:00, gdzie będziemy podejmować zespół GKS Komprachcice.